Monday, November 8, 2010

Esimesi mõtteid...

Tekkis üks huvitav mõte, mida, ma vähemalt loodan, ei ole veel palju uuritud - "Mida võime õppida Vana Testamendi kuningatelt".
  1. Peaks koostama nimistu kõigist VT ajal valitsenud kuningatest;
  2. Mis on nendest kirjutatud - üldine profiil - kas hea/halb; kui kaua valitses, põlvnemine, mis riigi kuningas (Põhja/Lõunariik) oli jne;
  3. Millised ajaloolised sündmused tema riigis tema ajal toimusid;
  4. Kas ja mis ümberkorraldusi riigis tegi;
  5. Mida võime õppida valitsemise tagajärgedest/ tema valitsemisstiilist/ suhtlemisest Jumalaga.

No comments:

Post a Comment